.

.

.

<<  Kurumsal  >>

DİŞBUDAK KALIP; Ticaret hayatına 1993 yılında imalat sektörünün ilk ve en önemli basamağı olan sac-metal kalıp yapımıyla başlamıştır.

.

Bu tarihten itibaren müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için çaba sarf eden firmamız, imalat sektöründeki yeniliklere paralel olarak sürekli kendini yenileyen ve büyüyen bir yapıya sahiptir.

.

■ Amacımız ;

.

Sahip olduğu potansiyelini korumak ve bu mevcut potansiyelin üstüne çıkarak, müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunarak, müşteri memnuniyeti ile geniş kitlelere ulaşmaktır.

.

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve ortaklarımızın memnuniyetini sağlamaktır. Bu amaçlar doğrultusunda kuruluşumuz; Ürün kalitesini ve verilen hizmeti sürekli geliştirmekte, Müşteri memnuniyetini sürekli izlemektedir.

.

Çalışanlarımızın bilgi ve yeteneklerinin sürekli gelişmesini sağlıyor, Teknolojik yenilikleri takip ediyor, Tedarikçilerimizle kalite konusunda işbirliği yapıyor, Tüm çalışanlarımızın katılımı ile kuruluşumuzun kalite yönetim sistemini sürekli geliştiriyoruz.

.

Konusunda uzman genç ve dinamik kadrosuyla modern bir yapıya sahip atölyesiyle DİŞBUDAK KALIP bilgisayar destekli tasarımla (CAD-CAM) hazırladığı kesme-derin çekme-form ve prograsif kalıplarla otomotiv, madeni eşya endüstriyel mutfak,makine imalat, sera ekipmanları ve sac-metal ile ilgili diğer bir çok sektöre kalıp ve ürün tedarikçisi olarak hizmet vermektedir.

.

Misyonumuz;

.

Geleceğe güvenle bakan bir kurum olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerine devam edip toplumsal faydadan ödün vermeden istihdamı artırmaya yönelik yatırımlar yapan,sürekli gelişen,kendini yenileyen, rekabetçi, sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan, dürüst ve ahlaki değerlere bağlı, açık bir yönetim anlayışını benimseyen, dünyada ve Türkiye de faaliyet alanıyla ilgili olarak kalite ve güveni temsil eden lider bir kurum.

.

Vizyonumuz;

Her zamankinden daha yüksek bir performansla, üretimde kaliteden ödün vermeden en iyi hizmeti sunmak koşuluyla hedef kitlenin sektörle ilgili ihtiyaçlarına zamanında uygun çözümler üretmek ve sektöre yön veren lider kurum olmak.

.

Dişbudak Kalıp   Tüm Hakları Saklıdır.
Metal Form ve Sac İşleme
Tel : +90 332 345 22 08    Faks : +90 332 345 23 08
E-mail : info@disbudak.com.tr